Płatności

Za zakupy w naszym sklepie mogą Państwo zapłacić na 5 sposobów:

Platforma PAYU

Jest to jedna z najszybszych metod płatności. Po wybraniu tej opcji, zostajemy automatycznie przeniesieni na stroną Operatora, gdzie mamy możliwość skorzystania z Bezpiecznego Panelu Płatności PayU wchodząc na stronę wybranego przez nas banku lub płacąc kartą kredytową.

Więcej informacji na stronie PayU

Tradycyjny przelew bankowy

Jest to łatwa do zrealizowania i tania metoda płatności. Przelew można wykonać korzystając z bankowości elektronicznej, robiąc go w tradycyjnym oddziale banku lub na poczcie. Wpłata zazwyczaj jest księgowana na naszym koncie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Numer naszego rachunku bankowego: 08 1140 2004 0000 3102 7618 0898

Nasz bank: mBank 

Dane do przelewu: Deliges Justyna Otapowicz-Gaweł; ul. Wesoła 7 lok 88, 15-307 Białystok

Tytuł przelewu: numer zamówienia + imię i nazwisko

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej. Ułatwi to i przyspieszy odnalezienie zaksięgowanej płatności oraz szybszą realizację Państwa zamówienia. 

Płatność przy odbiorze „Wysyłka za pobraniem”

Czyli inaczej „za pobraniem”. Jest to najbezpieczniejsza z punktu widzenia kupującego forma płatności. Zapłata za zakupione produkty następuje przy odbiorze paczki od kuriera. Jest to często uważana za wygodną płatność, niestety jednak zdecydowanie droższa od przelewu bankowego. 

Płatność "gotówką" lub "kartą płatniczą" - przy odbiorze osobistym

Przy wyborze tej opcji, płatność za zamówienie odbywa się bezpośrednio przy odbiorze. Płatności: gotówka, karta płatnicza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl