Rozkręcamy Akademię HulaFit 0
Ruszamy w nieznane - Akademia HulaFit

Od dłuższego czasu chodził za nami pomysł stworzenia miejsca gdzie będziemy dzielić się z Wami swoją wiedzą i zdobytym przez ponad 6 lat doświadczeniem. Pomysłów było wiele, jednak z powodów osobistych i braku czasu odkładaliśmy to na później, i później, i później, zdobywając przy tym wiedzę i ucząc się coraz to nowych rzeczy. Przyszedł ten czas kiedy postanowiliśmy ruszyć z naszymi projektami! 

Przez tych kilka ostatnich lat dostawaliśmy mnóstwo pytań, takich jak na przykład "Jak wybrać hula hop?" lub "jak zacząć kręcić hula hop?" lub "Jakie hula hop będzie dla mnie odpowiednie?". Przez ostatni rok pytania zaczęły dotyczyć także tego "Kiedy będą filmiki instruktażowe?" lub "Czy macie w swojej ofercie kursy?". Tak, tego typu pytań było i jest coraz więcej. W związku z tym wszystkim chcielibyśmy się z Wami podzielić kilkoma przemyśleniami:

Mimo strachu (bo wkraczamy w nieznane i idziemy w stronę w którą nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek pójdziemy :D) ruszamy z nadzieją, że wiedza którą się będziemy z Wami dzielić, będzie dla Was równie cenna i pomocna, co dla nas. Oczekujcie:

  • dawki motywacji
  • dawki zdrowych przepisów
  • dawki ćwiczeń z hula hop w domowym zaciszu lub na powietrzu (gdzie tylko sobie zamarzycie)
  • dawki filmików instruktażowych z trickami 
  • dawki porad i wiedzy na temat hula hop! 

Jeśli z Waszej strony macie jakieś pytania i chcielibyście abyśmy jakiś temat poruszyli, wyjaśnili, nakręcili filmik z trickami, nakręcili filmik z ćwiczeniami typowo na chudnięcie - nie wahajcie się i do nas napiszcie! Czekamy na Wasze pytania biuro@hulafit.pl

 

Gdzie będziemy umieszczać nasz kontent, filmiki i wszystkie inne rzeczy o których pisaliśmy? 

- Instargam - HulaFitPL

- Facebook - HulaFit

- kanał na Youtube - HulaFit TV

BLOG - Baza Wiedzy HulaFit 

- newsletter (możesz się zapisać do niego na naszym sklepie, lub tutaj na naszym blogu)

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl