JAK WYBRAĆ HULA HOP? 5 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ ZANIM KUPISZ HULA HOP. 2
JAK WYBRAĆ HULA HOP? 5 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ ZANIM KUPISZ HULA HOP.

Kiedy rozmawiam z Klientkami przez telefon, osobiście czy też mailowo dobierając hula hop do ich potrzeb, zawsze mam przy sobie (a de facto mam już w swojej głowie :D) zestaw pytań. Pytań, które są niezbędne do tego aby dobrać odpowiednią obręcz do osoby która będzie nią ćwiczyła. 

Po co te pytania? Po co w ogóle dobierać hula hop? Nie można zajść do sklepu i kupić takie które znajdziemy jako pierwsze? :)
A no nie bardzo… Już wyjaśniam Ci dlaczego dobór hula hop jest tak bardzo istotny.
Kiedy idziemy na siłownię, dobry trener personalny zadaje nam pytania, przeprowadza z nami wywiad w celu dobrania odpowiedniego rodzaju ćwiczeń do naszych potrzeb i efektów które chcemy osiągnąć. Podobnie dzieje się kiedy idziemy do sklepu i chcemy kupić rower - musimy wiedzieć po jakim terenie głównie będziemy się na nim poruszać.. czy będziemy jeździć po mieście, czy także w terenie.
Tak samo jest z hula hop. Hula Hop jest teraz częściej nazywany sprzętem sportowym, niż zabawką (jak to było kiedyś, za czasów naszych mam, czy babć). Jeśli kupimy hula hop które będzie zbyt lekkie, a my prowadzimy aktywny tryb życia (ćwiczymy min. 4 razy w tygodniu) to nie osiągniemy praktycznie żadnych widocznych efektów z kręcenia nim. Jeśli sięgniemy po hula hop zbyt ciężkie, a nasz tryb życia jest siedzący, a ze sportem mamy do czynienia tylko oglądając je w TV - na pewno zrobimy sobie krzywdę. Jeśli kupimy hula hop które jest małe, nie uda nam się nim kręcić, będzie nam ciągle spadało powodując jedynie frustrację, która skończy się rzuceniem hula hop w kąt. :) Stąd tak ważne jest to, aby wiedzieć na co tak naprawdę zwrócić uwagę chcąc kupić hula hop, oraz gdzie się udać aby kupione hula hop było faktycznie dopasowane do nas i do naszych aktualnych potrzeb i prowadzonego trybu życia.

Właśnie ze względu na czyhające na nas za rogiem pułapki dotyczące pytania "jakie hula hop wybrać?" stworzyłam autorski program doboru hula hop, który nazwałam "5 HULA SKILL", czyli "5 Hula Umiejętności". 
Dlaczego nosi on właśnie taką nazwę? Ponieważ w programie tym zawarłam 5 najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć zanim kupisz hula hop. 5 rzeczy, na które pewnie nie zwróciłabyś normalnie uwagi. 5 rzeczy dzięki którym zdobędziesz umiejętność doboru obręczy do swoich potrzeb i będziesz dokładnie wiedziała na co zwrócić uwagę podczas zakupu hula hop. 

⬇⬇⬇POBIERZ mój PROGRAM "5-Hula-SKILL" całkowicie BEZPŁATNIE.⬇⬇⬇ 


Dlaczego udostępniam Ci ten program bezpłatnie? Dlatego, że uważam, że tę wiedzę dotyczącą doboru obręczy hula hop powinno się rozpowszechnić. :) Więcej ludzi powinno zdobyć wiedzę na temat tego jak dobrać hula hop do swoich potrzeb i prowadzonego trybu życia. Źle dobrana obręcz może skutkować nie tylko siniakami, ale przede wszystkim może skutkować na naszym kręgosłupie, czyli naszym zdrowiu. Kręgosłup stanowi nasz "core", to nasze centrum, które dba o naszą prawidłową postawę. Jeśli nie zadbamy odpowiednio o nasz kręgosłup, na starość przy aktualnie prowadzonym coraz szybciej trybie życia, i siedzeniu przy telefonie czy komputerze, wady postawy są bardziej niż pewne. Dlatego właśnie dzielimy się z Wami tą wiedzą. 

 

 

Komentarze do wpisu (2)

21 grudnia 2020

Dzień Dobry, Czy byłaby możliwość pomocy z Państwa strony aby dobrze dopasować hula hop? Pozdrawiam Sonia

29 grudnia 2020

Oczywiście :) Prosimy o wysłanie do nas wiadomości na adres mailowy biuro@hulafit.pl Pomożemy dobrać odpowiedni model hula hop i jego parametry (średnicę, wagę) :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl