Hula Hop z wypustkami - MIT nr 5 0
Hula Hop z wypustkami - MIT nr 5

Zbliżamy się do końca serii obalania mitów dotyczących hula hop z masażerem - poznajcie ostatni, piąty mit. :) 

 

MIT nr 5:

HULA HOP Z WYPUSTKAMI SĄ SKŁADANE I BARDZO WYTRZYMAŁE

Rozbijemy ten mit na dwie części:

Hula Hop z wypustkami są składane:

Wszystkie hula hop z wypustkami (z masażerami, z kulkami, z magnesami, itp.) dostępne na polskim rynku są składane. To powoduje łatwość dostawy do Klienta, transport z punktu A do punktu B, łatwość ich przechowywania. 

Hula Hop z wypustkami są bardzo wytrzymałe.

Łączenia hula hop składanych powszechnie dostępnych na polskim runku są wykonane najczęściej z plastiku. Podczas kręcenia, na hula hop działa siła odśrodkowa, przez co łączenia poszczególnych jego elementów wyrabiają się. Plastik może się zniekształcać. Nie raz słyszeliśmy historie Klientek, które już rozpadające się hula hop próbowały ratować oklejając ich łączenia taśmą, aby hula hop się nie rozpadało. A może Wy same tak próbowałyście? Hula hop przy intensywnym treningu zwyczajnie się rozpada, i zamiast poświęcać czas na ćwiczenia... musimy zbierać je z podłogi i składać na nowo. Znacie to skądś? :) 

Na polskim rynku są dostępne obręcze z metalowymi elementami łączeń i metalowymi przyciskami, są one zdecydowanie bardziej wytrzymałe i potrafią wytrzymać naprawdę parę dobrych lat. Z tego typu łączeniami, nie ma szans aby hula hop rozpadło się podczas kręcenia.

Podsumowując: MIT nr 5 to zarazem Prawda i Fałsz.

Prawda, obręcze z wypustkami są często składane. Fałsz, ponieważ nie są wytrzymałe, ze względu na swoje plastikowe łączenia i przyciski, które wyrabiają się podczas ćwiczeń.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o hula hop? Chcesz poznać tajniki tego jak wybrać hula hop, aby było bezpieczne dla Ciebie lub Twojego dziecka i przyjemnie się nim ćwiczyło? 

- polub nasz FanPage, aby być na bieżąco -> Facebook HulaFit

- zerknij na nasz Instagram, wrzucamy tam fajne przepisy i inspiracje zdobień -> Instagram HulaFitPL

- Zajrzyj na nasz kanał na YouTube i kliknij SUBSKRYBUJ, znajdziesz tam Filmiki Instruktażowe (m.in.  filmik "Jak nauczyć się kręcić hula hop?") -> YouTube - HulaFit TV

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl