Poznanie Potrzeb

Na tej stronie zdradzę Ci sekret odpowiedniego doboru Hula Hop do Twojej sylwetki oraz Twoich Potrzeb. No właśnie Potrzeby… Jakie są Twoje potrzeby? Czujesz się ospała i nie masz na nic ochoty? Chciałabyś zgubić zbędną tkankę tłuszczową, ale nie kosztem wylewania siódmych potów na siłowni? Chciałbyś na zawsze zapomnieć o problemie wystających boczków i oponki na brzuchu? A może chciałabyś mieć smukłą i piękną talię Osy? Móc spacerować latem po plaży, nie musząc ukrywać swoich niedoskonałości? Chciałabyś wprowadzić do Swojego życia trochę koloru, ruchu i radości, ale na siłownię masz za daleko lub nie masz na nią czasu? Chcesz mieć zadbane, jędrne ciało, ale wolisz ćwiczenia w domu niż na siłowni w grupach?

To w jakim stanie się Twoje ciało się aktualnie znajduje, czy coś mu dolega, czy jesteś w pełni zdrowa – ma znaczenie!  To czy i ile czasu poświęcasz codziennie na ćwiczenia – także.

Zatrzymaj się na chwilę i zastanów czego Sama chcesz? Chciałabyś zgubić kilka kilogramów ćwicząc głównie brzuch, czy chciałabyś odnaleźć i obudzić w sobie tą kobiecość i grację? :)

Poniżej przedstawiam Ci pytanie, dzięki któremu dowiesz się jakie Hula Hop będzie najodpowiedniejsze. :)

Co jest moim celem? Wybierz jedną odpowiedź, która najbardziej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom. 

1. Moim celem jest utrata zbędnej tkanki tłuszczowej i pozbycie się boczków oraz oponki z brzucha, wysmuklenie talii, jędrny brzuch
2. Nie wiem na czym chcę się skupić, ale moim celem jest jędrne, zgrabne Ciało
3. Chcę nauczyć się tańca z Hula Hop (Hoopdancingu) i fajnych tricków/figur mu towarzyszących. Odnaleźć i obudzić w sobie grację i kobiecość.
4. Chcę się skupić na ćwiczeniu mięśni brzucha i/lub wzmacnianiu pleców
5. Chciałabym zacząć uprawiać gimnastykę artystyczną
6. Chciałabym dobrać Hula Hop odpowiednie dla mojego Dziecka

 

Gratuluję! Już wiesz jakie są Twoje aktualne potrzeby.
Możesz teraz przejść na drugi etap – Dobór odpowiedniego rodzaju HH. :)

 

Masz problem z doborem Hula Hop idealnego do Twoich potrzeb i sylwetki? Jesteś w ciąży, lub po cesarskim cięciu? Masz problemy z kręgosłupem i związane z tym zalecenia lekarskie?
Skontaktuj się z Nami mailowo pod adresem biuro@hulafit.pl lub telefonicznie pod numerem 664 699 446.
Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych! Na pewno pomożemy!:)

Wkręć się w Zabawę, Wkręć się w (Hula)Fit! <3

Pozdrawiamy serdecznie,
Justyna & HulaFit Team